چگونگی ارسال و رهگیری سفارشاتحمل سفارشات خریداران "فروشگاه شیک جامه"، همه از طریق سیستم‌های پستی رسمی (و در شرایط خاص توسط باربری‌های مجاز) صورت می‌پذیرد.

استفاده از خدمات مجموعه‌های پستی با توجه به مقصد نهایی سفارش، متفاوت است.

کلیه سفارشات آماده ارسال، در طول هفته از شنبه تا چهارشنبه به صورت روزانه تا ساعت 12 به شرکت‌ پست تحویل می‌گردد. بدیهی است زمان تحویل کالا به خریداران محترم در ارتباط مستقیم با موقعیت جغرافیایی شهرستان مقصد و اولویت‌بندی ارسال سفارشات توسط شرکت‌های مذکور است.

هر یک از سفارشات شهرستان تحویل شده به " شرکت پست جمهوری اسلامی ایران "، دارای کد رهگیری 20 رقمی بوده که با استفاده از آن شماره در همین صفحه، می‌توان از آخرین موقعیت سفارش اطلاع حاصل کرد.

در خصوص سفارشات تحویلی به شرکت "تیپاکس"، این کد دارای 6 رقم بوده که در صورت تماس تلفنی به دفتر "تیپاکس" شهرستان مقصد، می‌توان از موقعیت محموله اطلاع حاصل کرد. به محض تحویل کالا به شرکت‌های "پست" یا "تیپاکس"، کد رهگیری مربوطه در سفارش مشتری (موجود در بخش "حساب کاربری من") ثبت خواهد شد. در خصوص ارسال کالا توسط شرکت‌های باربری نیز مراتب توسط کارشناسان فروش فروشگاه شیک جامه به صورت تلفنی به اطلاع خریدار خواهد رسید.